Wtorek, 22 czerwca 2021, Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza PL EN | |

GODZINY OTWARCIA


wtorek - czwartek 10.00 - 17.00
piątek - sobota 11.00 -18.00
niedziela 12.00-16.00
W poniedziałki Muzeum jest zamknięte.

APLIKACJA MOBILNA


aplikacja mobilna

 

aplikacja android
aplikacja iOS

Sklepik muzealny i kasa biletowa

Sklepik Muzealny

W sklepiku oferujemy szeroki zakres wydawnictw, zarówno muzealnych, jak i innych związanych tematycznie z archeologią, w tym wiele popularnonaukowych, również przeznaczonych dla dzieci. Posiadamy również asortyment książek dotyczących historii miasta Poznania.

W sklepiku można zakupić również różnorodne pamiątki – od kopii staroegipskich papirusów i amuletów po rekonstrukcje naczyń pradziejowych.

Prowadzimy sprzedaż ręcznie wytwarzanych wyrobów szklanych sprowadzanych
z Egiptu. Polecamy również pocztówki, które prezentują najciekawsze zabytki z naszej kolekcji.

Można tutaj znaleźć gadżety z wizerunkiem pierwszego historycznego władcy Polski, przygotowane dla naszego oddziału – Rezerwatu Archeologicznego Genius loci.

Wszystkie zostały zaprojektowane przez „Sklep z cytatami. Oni mówią, Daria rysuje”. W limitowanej serii znajdują się ekologiczne torby wykonane z bawełny, ręcznie szyte zeszyty wykonane z wtórnie wykorzystanego papieru oraz długopisy w eleganckim etui, na których widnieje postać jednego z 4 tysięcy tarczowników króla Bolesława Chrobrego.

Pełen spis publikacji dostępnych w naszym sklepiku można pobrać  >>>>TUTAJ<<<<

 

Sklepik muzealny i kasa biletowa MAP są otwierane zawsze od momentu otwarcia ekspozycji, za maykane na 30 minut przed godziną zamknięcia ekspozycji.