Środa, 17 października 2018, Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora PL EN | |

SOBOTA – 10.00-17.00
NIEDZIELA – 12.00-16.00

Program staży studenckich

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu posiada program nieodpłatnych dwu- lub trzymiesięcznych staży studenckich w wymiarze 10 godzin zegarowych tygodniowo (łącznie odpowiednio 80 lub 120 godzin zegarowych).

Program skierowany jest do studentów III roku studiów pierwszego stopnia (licencjackich) oraz I i II roku studiów drugiego stopnia (magisterskich) na kierunkach: archeologia, historia, historia sztuki, turystyka i rekreacja, marketing, public relations.

W ramach stażu zapewniamy możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem różnych działów Muzeum i sposobami realizacji naszych celów statutowych.

Po zakończeniu stażu uczestnik otrzyma stosowne zaświadczenie zawierające wyszczególnienie zakresu pełnionych obowiązków.

Warunkiem formalnym ubiegania się o staż jest złożenie w sekretariacie Muzeum Archeologicznego w Poznaniu wypełnionego wniosku o staż oraz załączenie skierowania z uczelni. W przypadku akceptacji wniosku przez dyrekcję Muzeum zawierane jest porozumienie między uczelnią reprezentującą studenta a Muzeum dotyczące odbycia stażu.

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu nie ponosi kosztów ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia stażystów. Zapewniamy szkolenie BHP w zakresie podstawowym.

Wniosek pobierz >>>>Tutaj<<<<<