Czwartek, 01 października 2020, Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza PL EN | |

JAK DOJECHAĆ


GODZINY OTWARCIA


Wtorek – Czwartek: 10.00 – 17.00

Piątek – Sobota: 11.00 – 18.00

Niedziela: 12.00 – 16.00

Poniedziałek – nieczynne

APLIKACJA MOBILNA


aplikacja mobilna

 

aplikacja android
aplikacja iOS

Muzeum Archeologiczne zamknięte do odwołania. #będzie dobrze

Muzeum Archeologiczne zamknięte do odwołania. #będzie dobrze

Uprzejmie informujemy, iż w związku z zagrożeniem epidemiologicznym w mieście Poznań ekspozycje Muzeum Archeologicznego w Poznaniu i Rezerwatu Archeologicznego Genius Loci zostają zamknięte dla publiczności do odwołania.

Podczas zamknięcia nie odbędą się zaplanowane wcześniej lekcje, wykłady, konferencje oraz wszelkie wydarzenia o charakterze edukacyjnym i naukowym.

Nieczynna będzie także Biblioteka oraz Archiwum Naukowe.

Na teren budynków przy ulicach: Wodnej 27 i ks. I. Posadzego 3 wstęp będą mieć tylko pracownicy MAP. Pozostałe osoby zainteresowane kontaktem z pracownikami proszone są o porozumiewanie się drogą mailową i telefoniczną, lub za pomocą poczty tradycyjnej. Dane kontaktowe dostępne są na stronie www.muzarp.poznan.pl.

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu w czasie zamknięcia będzie regularnie przyjmować korespondencję pocztą tradycyjną bardziej preferujemy jednakże korespondencję elektroniczną. Odpowiedzi na oficjalne zapytania i pisma, będą udzielane tylko i wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej.   Zachęcamy do komunikowania się w tej formie.  

Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy po ustabilizowaniu się sytuacji!