Czwartek, 28 maja 2020, Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira PL EN | |

JAK DOJECHAĆ


GODZINY OTWARCIA


Wtorek – Czwartek: 10.00 – 17.00

Piątek – Sobota: 11.00 – 18.00

Niedziela: 12.00 – 16.00

Poniedziałek – nieczynne

APLIKACJA MOBILNA


aplikacja mobilna

 

aplikacja android
aplikacja iOS

Kreaktywator zaprasza! ”Tata w muzeum” i ”Tata meloman” - 30.09.2018 g. 13.00-15.00

Kreaktywator zaprasza! ”Tata w muzeum” i ”Tata meloman” - 30.09.2018 g. 13.00-15.00

Wspólnie z Fundacją Ktreaktywator zachęcamy do zdobywania "Supermocy SuperTaty! - Kulturalnego SuperTaty!" Dwie supermoce będzie można zdobyć w niedzielę w naszym muzeum!

"Tata w muzeum" i "Tata meloman" to dwie atrakcje, które proponujemy tatusiom i ich pociechom przybywającym na ulicę Wodną 27 w w niedzielę 30 września!

Podczas spotkania, po uprzednim zapisie na mailu swietlica.cafe@wp.pl, oferujemy możliwość bezpłatnego zwiedzenia z przewodnikiem wystawy "Kto był królem. Kto nie był królem. Władcy starożytnej Mezopotamii." Ojcowie i dzieci wchodzą za darmo, natomiast mamy płacą jedynie za bilet wstępu na ekspozycję! 

Po zwiedzaniu w niezwykłej scenerii dziedzińca muzealnego przy egipskim obelisku będzie można wziąć udział w bardzo ciekawym koncercie.Na małych i większych melomanów czekają "Muzyczne rodzinne podróże małe i duże z Wujkiem Ogórkiem" (Przemo Urbaniak).

W autorskim programie porwie on dzieci i dorosłych w świat wyobraźni, wywoła uśmiech na twarzach i nie pozwoli usiedzieć w miejscu! Dla stałych bywalców koncertów Wujka Ogórka informacja: Artysta zaprezentuje świeżutki, jeszcze ciepły repertuar!

Data nie jest przypadkowa, gdyż dzień później 1. października przypada "Międzynarodowy Dzień Muzyki". Natomiast 30. września, to jednocześnie ostatni dzień wystawy czasowej "Kto był królem, kto nie był królem. Władcy starożytnej Mezopotamii" - to ostatnia okazja, aby poznać historie rodem z krainy "Żyznego Półksiężyca". Nie zmarnujcie jej ;)

 

"TATA MELOMAN" i "TATA W MUZEUM" to kolejne supermoce do zdobycia w ramach projektu "Kulturalny SuperTata" dofinansowanego przez Miasto Poznań (#poznanwspiera) a organizowanego przez Fundację Kreaktywator

Niebawem jeszcze Tata Sztukmistrz, Tata Tańczy, Tata na Jeżycach, Tata na Śródce... Aby nie przegapić żadnego wydarzenia, zapraszamy do grupy Kulturalny SuperTata

WYDARZENIE BEZPŁATNE
ale obowiązują zapisy: swietlica.cafe@wp.pl - zapisów nie przyjmuje kasa biletowa muzeum!

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Podsumujmy:
Kiedy? 30 września o godz. 13:00 zwiedzanie, o 14:00 koncert
Gdzie? Muzeum Archeologiczne, ul. Wodna 27
Dla kogo? dla Tatusiów z dziećmi w różnym wieku 
Za ile? BEZPŁATNIE

ZAPRASZAMY!